Окуляри для комп'ютера жіночі

Якщо ви хочете купити жіночі окуляри для комп'ютера - ми допоможемо вам вибрати найкращий для вас варіант та відповімо на всі ваші запитання!

Частіше за все жіночі окуляри для комп'ютера в Україні продаються в оправі, яка більше унісекс і може підійти обом статям. У нашому магазині ви маєте можливість вибрати жіночі комп'ютерні окуляри, в стильній оправі, які підкреслюють природну красу і створені спеціально для представниць прекрасної статі.

Кожна жінка хоче красиво виглядати в незалежності від того, гуляє вона по вулиці, сидить в ресторані або працює в окулярах за комп'ютером вдома, коли її ніхто не бачить.

У нашому магазині ви можете підібрати окуляри для комп'ютера, які підходять саме жінкам.

Чим відрізняються жіночі окуляри для комп'ютера

Можна виділити дві відмінності, важливі для жіночих окулярів для роботи за комп'ютером:

  • Лінза – пов'язана з чутливістю очей.
  • Оправа – її форма та колір.

Лінза в жіночих комп'ютерних окулярах

Якщо ви подумали, що тут ми напишемо, що існує якась “жіноча лінза окулярів для комп’ютера”, то це звичайно не так. Не існує оптичних лінз, які пов'язані з статевою приналежністю.

Справа у чутливості очей. Як показує наш багаторічний досвід продажу окулярів для комп'ютера, очі жінок більш чутливі до структури лінзи. В нашій практиці зустрічаються випадки, коли більш дешева лінза комп'ютерних окулярів викликає дискомфорт в очах у жінок. Зазвичай жінки описують його, як наявність дрібних точок при погляді через окуляри. Мається на увазі погляд на будь-який предмет, а не тільки на екран комп'ютера або будь-який інший гаджет – смартфон або планшет.

Заради справедливості, потрібно відзначити, що зрідка, але подібна ситуація відбувається і з більш дорогими лінзами. І як це не дивно, але більш дешева лінза виявляється кращою. Так що, у цьому випадку, справа не у тому яка ціна жіночих окулярів для комп’ютера, а саме у чуттєвості зору.

Як вирішується питання з лінзою

Ми розуміємо, що вибір більш дорожчих лінз, наприклад Zeiss DuraVision Blue Protect UV, які краще всього зарекомендували себе за відгуками клієнтів, не завжди можливий, а іноді просто не доречний. Тому ми пропонуємо жінкам при купівлі окулярів для комп'ютера вибирати лінзу виходячи зі звичайних для всіх параметрів:

  1. Кількість часу, яку ви проводите перед монітором.
  2. Наші рекомендації по вибору лінзи
  3. Ваш бюджет, на покупку комп'ютерних окулярів.

Якщо окуляри вам не підійдуть, з будь-якої причини, а не тільки описаної вище, ми з радістю обміняємо їх на інші.

Оправа жіночих окулярів для комп'ютера

Оправа – це головне, що відрізняє саме жіночі окуляри для комп’ютера. Форма і колір жіночої оправи можуть відмінно доповнити ваш образ, що буде суттєвим плюсом до захисту очей.

У нас в асортименті є ряд оправ в чисто жіночому стилі і крім цього, ми намагаємося різноманітити і їх кольорову гамму.

Як вибрати жіночі окуляри для комп'ютера перш ніж їх купити?

До вже перерахованих вище факторів та ціни, що впливають на вибір окулярів для роботи за комп’ютером жінками, хочемо додати ще один дуже важливий – комфорт.

Крім того, що окуляри повинні красиво виглядати, вони повинні ще і бути комфортними. Якщо неправильно вибрати комп'ютерні окуляри, то при використанні їх великий проміжок часу вони можуть викликати дискомфорт в області перенісся або на боковій поверхні голови. Тому оправа повинна бути легкою. І саме такі ми використовуємо в комп'ютерних окулярах для жінок.

Жіночі комп'ютерні окуляри для дизайнерів

Одна з дуже жіночих професій, це дизайнер. Крім того, що дизайнери проводять дуже багато часу перед монітором комп'ютера, ці монітори ще можуть бути великими. Для зручності роботи, в цьому випадку, ми рекомендуємо жінкам купувати окуляри для комп'ютера з широкою лінзою, що запобігає потраплянню погляду на оправу якщо екран комп’ютера великий.