Каталог лінз для роботи за комп'ютером

Усі найкращі світові виробники лінз вже додали до своєї лінійки лінзи для комп'ютера Blue Blocker. У каталозі представлені лінзи, які використовуються в окулярах для комп'ютера.

Принцип дії цих лінз практично однаковий у всіх виробників. Основним завданням комп'ютерної лінзи є блокування шкідливого синього світла, яке походить від LED-моніторів. І саме це, завдяки спеціальному шару, що фільтрує, вони і роблять.

Лінзи різних виробників відрізняються такими нюансами як:

  • Діапазон хвиль, що відсікаються.
  • Кількість захисних шарів.
  • Товщина лінзи.
  • Популярність бренду.
  • Ціна.

Ми маємо багаторічний досвід продажу окулярів для комп'ютера, та для нашого магазину Computerglasses, підібрали лінзи для роботи за комп'ютером, які найбільш популярні та затребувані у світі.

Які лінзи для окулярів для роботи за комп'ютером можна купити

Лінзи для окулярів для комп'ютера Ціна за шт.
Корейська лінза для комп'ютера World Vision Blue Blocker 650 грн.
Німецька лінза для комп'ютера Zeiss DuraVision Blue Protect UV 1450 грн.
Японська лінза для комп'ютера Seiko Super Resistant Blue 1 300 грн.
Французька лінза для комп'ютера Essilor Ormix Crizal Prevencia UV 2 100 грн.
Польська лінза для комп'ютера IZO Ideal Max Blue UV 1 000 грн.

Більш детальну інформацію та характеристики кожної з лінз ви зможете дізнатись, перейшовши на картку товару в каталозі. Ці ж лінзи ми використовуємо в окулярах для комп'ютера.

Базово ми продаємо окуляри, які не коригують зір. Однак якщо вам потрібно купити лінзи або готові окуляри з коригуванням, ми з радістю виконаємо ваше замовлення. Для цього ви просто повинні надати рецепт, в якому вказані необхідні параметри – діоптрії та міжцентрова відстань.

Вигідна пропозиція

Найбільш вигідним вам буде купити не лінзи, а готові окуляри для роботи за комп'ютером, оскільки ми продаємо їх за ціною пари лінз. При цьому ви отримаєте в подарунок футляр, серветку для протирання та спрей для очищення лінз. В інших магазинах ви, за ту ж ціну, зможете купити тільки самі лінзи. І звичайно, лінзи в окуляри для комп'ютера доведеться вставляти за окрему плату та окремо купувати оправу.

Лінзи для комп'ютера фото