Каталог окулярів для роботи за комп'ютером

Окуляри для комп'ютера ціна залежить від лінзи

ОкуляриЦіна
Окуляри для комп'ютера з лінзою Zeiss DuraVision Blue Protect UV3 290 грн.
Окуляри для комп'ютера з лінзою World Vision Blue Blocker1 590 грн.
Окуляри для комп'ютера з лінзою Seiko Super Resistant Blue2 990 грн.
Окуляри для комп'ютера з лінзою Essilor Ormix Crizal Prevencia UV4 990 грн.
Окуляри для комп'ютера з лінзою IZO Ideal Max Blue UV2 490 грн.

Наші окуляри з покриттям для комп'ютера, на ваш вибір, виготовляються із лінзами різних брендів. Саме це впливає ціну окулярів для комп'ютера.

Вибираючи окуляри, які захищають від комп'ютерного випромінювання, ви вибираєте саме лінзу, яка в них встановлена. А її вартість залежить від функціональних особливостей, таких як:

  • Відсоток та діапазон синього світла, який вона блокує, – це найважливіший параметр.
  • Стійкість до подряпин та інших механічних пошкоджень.
  • Індекс лінзи – її товщина.
  • Популярність бренду.
  • Наявність захисної голограми, що унеможливлює її підробку.
  • Наявність додаткових функцій захисту, наприклад, захисту від ультрафіолетового випромінювання UV 400.
  • Діоптрії для коригування зору. Тільки у разі складних рецептів, які ми виконуємо індивідуально, ціна окулярів для комп'ютера може відрізнятись від заявленої в каталозі.

Ціна на комп'ютерні окуляри може залежати і від вартості оправи. Як правило, таке відбувається якщо в окулярах, використовуються оправи відомих брендів.

Комплектація теж може впливати на ціну. У нашому магазині ви отримуєте футляр, мішечок, серветку та спрей для протирання окулярів у подарунок, і на вартість окулярів комплектація не впливає.

Окуляри для комп'ютера скло чи пластик?

Якщо говорити про вибір, із якою лінзою купити комп'ютерні окуляри скло чи пластик? То вибір однозначно буде у бік пластику, а якщо казати вірно – багатошарового полімеру. І це основний найважливіший момент вибору. Справа в тому, що технологічно скло дозволяє зробити тільки напилення на окуляри для комп'ютера. Зверху на скло наплюється покриття, яке може бути лише одне.

Якщо сучасні окуляри для телевізора і комп'ютера повинні мати щонайменше три покриття – що блокує шкідливе синє світло, антиблікове, що блокує електромагнітні хвилі, то окуляри для роботи за комп'ютером зі скляною лінзою матимуть лише одне з них.

Покриття Blue Blocker , може напилюватися на скло, але воно, за заявою виробників, таких іменитих як Zeiss , який постачає скляні лінзи тільки на замовлення, істотно менш ефективне, ніж такий же шар у пластиковій – полімерній лінзі, де також присутні і всі інші необхідні для ефективного захисту очей шари.

Ціна на окуляри для комп'ютера зі скляною лінзою, хорошого виробника, може бути вищою, ніж ціна окулярів для роботи за комп'ютером з полімерною лінзою, тому що вони продаються під замовлення.

Єдиною перевагою, яку мають окуляри, що захищають від комп'ютерного випромінювання зі скляною лінзою, купити заради якого їх явно не варто, є стійкість до подряпин. Скло значно твердіше за пластик, і звичайно менше дряпається.

Жовті окуляри для роботи за комп'ютером

Іноді у продажу можна зустріти жовті комп'ютерні окуляри. Звичайно, оправа може бути будь-якого кольору, жовтими є лише лінзи.

Як правило, це дешеві китайські вироби, при виготовленні яких економлять на виробництві окулярів з блокуючим шаром, та просто фарбують пластик в жовтий колір, що істотно зменшує ціну окулярів.

В Україні представлені брендові окуляри з жовтими лінзами, але ми є прихильниками прозорих, а не жовтих окулярів і пропонуємо своїм клієнтам саме їх.

Жовті окуляри для комп'ютера виконують таку саму функцію, як і прозорі – усувають синє світло. Використовуючи такі окуляри, ви все бачите у жовтому кольорі і звичайно зображення через це спотворюється. Якщо читати новини, набирати текст або працювати з даними в таких окулярах ще можливо, то займатися дизайном або редагувати фотографії у вас не вийде – відображення кольорів буде невірним.

Заради справедливості слід зазначити, що якісні комп'ютерні окуляри теж дають невелику жовтизну – так працює фільтр синього світла. Але вона не суттєва. Наші окуляри тестували та купували професійні дизайнери, які без проблем виконують у них навіть складну роботу. Особливо, у своїх відгуках, вони відзначають, як придатні для дизайнерської праці, окуляри для комп'ютера з лінзою Zeiss .

Профілактичні окуляри для роботи за комп'ютером

Всі окуляри з покриттям для комп'ютера, якщо вони якісні, виконують профілактичну функцію для збереження зору людей, які проводять багато часу перед LED -дисплеями. Але основна функція та цінність наших окулярів для роботи за комп'ютером полягає в якісному захисті, а профілактика, це більше його наслідок.

Порівняння лінз для комп'ютера

Комп'ютерні лінзи
Бренд Країна Назва Фільтр синього світла Особливості Зносостійкість Логотип на лінзі
Бренд World Vision логотип Південна Корея Blue Blocker Так Захист від подряпин Ні
Бренд ZEISS логотип фото Німеччина DuraVision Blue Protect UV Так Вибіркова фільтрація синього світла Супер захист від подряпин Так
Бренд Essilor логотип фото Франція Ormix Crizal Prevencia UV Так Вибіркова фільтрація синього світла Супер захист від подряпин Ні
Бренд SEIKO логотип фото Японія Super Resistant Blue Так Захист від подряпин Так
Бренд JZO логотип фото Польща Max Blue UV Так Захист від подряпин Ні