Окуляри для комп'ютера

Окуляри для роботи за комп'ютером фото

Комп'ютерні окуляри, у нашому стрімкому світі, де без комп'ютерів, смартфонів, планшетів і телевізорів вже неможливо уявити життя сучасної людини, стали не просто корисним аксесуаром, що знімає навантаження з очей під час робочого дня, коли людина довгий час перебуває перед екраном монітора.читати далі

Окуляри для роботи за комп'ютером із сучасними високотехнологічними лінзами, які вибірково фільтрують синє світло пропускаючи тільки корисну його частину, стають кращим та просто необхідним захистом для наших органів зору. Адже протягом дня ми часом проводимо перед різними LED-моніторами більше дванадцяти годин. І весь цей час наші очі, а через них нервова система та весь організм у цілому, піддаються впливу високоенергетичного синього світла.

Як працюють комп'ютерні окуляри Blue Blocker?

Основна функція сучасних окулярів для читання та роботи за комп'ютером – блокувати шкідливе синє світло, яке випромінюють усі LED екрани.

Про синє світло

Для кращого розуміння принципу роботи окулярів Blue Blocker, потрібно знати , що таке синє світло і чому воно шкідливе.

Графіки природного та штучного спектру білого світла

Для досягнення яскравості та контрастності зображення, виробники LED-дисплеїв використовують технологію, яка штучно підвищує інтенсивність випромінювання в діапазоні 420 – 450 нанометрів. Таким чином, вирішується відразу кілька завдань - підвищується контрастність і яскравість дисплея, причому не витрачається більше енергії, що дозволяє заощадити споживання електрики. У такий спосіб і створюється високоенергетичне видиме світло - High Energy Visible Light (HEVL)

Окуляри для комп'ютера Blue Blocker схема роботи з HEVL

Проте, таке рішення має і зворотний – негативний бік. Пік інтенсивності випромінювання, що створюється, неприродний і незвичний для людського ока. Наші органи зору просто не мають захисту, який би дозволив його відфільтрувати.

Вчені з'ясували, що високоенергетичне синє світло, при тривалому знаходженні перед екраном, здатне викликати такі проблеми як:

 • Пересихання слизової оболонки ока, що викликає ріжучий біль.
 • Відмирання клітин сітківки, що призводить до погіршення зору.
 • Відчуття тривожності, що сприяє виникненню стресу.
 • Перевтома зору, що посилює відчуття втоми в цілому наприкінці робочого дня.

Варіанти лінз, які використовують у окулярах для комп'ютера

Вибираючи окуляри для роботи з комп'ютером перед тим як їх купити, потрібно знати, що сучасні лінзи Блублокер діляться на два види:

 1. Лінзи, що повністю блокують синє світло в діапазоні 410 – 430 нанометрів. Окуляри для захисту очей від комп'ютера купити, які можна недорого, з такими лінзами рекомендується використовувати якщо протягом дня ви дивитеся в екран не більше п'яти годин. Йдеться не лише про дисплей комп'ютера, екрани всіх гаджетів випромінюють високоенергетичне світло.
 2. Лінзи з вибірковою фільтрацією, що блокують лише шкідливу частину синього світла. Замовити окуляри для комп'ютера такого формату рекомендується під час перебування перед монітором понад п'ять годин.
Варіанти лінз комп'ютерних окулярів

Переваги покупки окулярів у нашому магазині.

 • Ми пропонуємо в Україні окуляри для комп'ютера з 2014 року та маємо колосальний досвід у цьому напрямі. Це дозволяє нам:
 • Маючи зворотний зв'язок від наших клієнтів, вибирати найкращі варіанти лінз захисних окулярів для роботи з комп'ютером з представлених в Україні.
 • Консультувати наших клієнтів з усіх питань, пов'язаних із вибором окулярів для роботи за комп'ютером.
 • Гнучко підходити до питань заміни та повернення. Окуляри Blue Blocker - це дуже індивідуальна річ і іноді, при особливій чутливості очей, буває необхідність спробувати лінзи різних брендів, щоб знайти ті, які підійдуть саме вам.
 • Ми можемо виготовити окуляри для читання та роботи за комп'ютером за рецептом практично будь-якої складності.
 • Ми пропонуємо комп'ютерні окуляри з повною якісною комплектацією, що включає спрей і серветку для протирання лінзи, зручні футляр та мішечок для зберігання, а також конверти від лінз, що підтверджують їх якість.

Популярні питання

 • Де купити окуляри для комп'ютера?

  У нашому спеціалізованому магазині можна купити окуляри для роботи за комп'ютером із найякіснішими дозволеними для продажу в Україні лінзами.

  Наші окуляри для комп'ютера можна купити в будь-якому місті та іншому населеному пункті, до якого можна здійснити доставку обраної поштовою службою.

  Купити окуляри для комп'ютера у Києві найзручніше у нашому магазині (шоу-румі), що знаходиться в центрі міста, недалеко від метро Майдан Незалежності. Ви зможете подивитися і приміряти будь-яку модель окулярів, і вибрати варіант, що вас цікавить.

  Купити окуляри для комп'ютера у Львові, Вінниці, Тернополі, Луцьку, Рівному, Івано Франківську найзручніше, оформивши доставку замовлення через поштову службу Нова Пошта.

 • Як замовити окуляри для комп'ютера?

  Для того, щоб замовити захисні окуляри для комп'ютера необхідно:

  1. Вибрати з якою лінзою ви хочете купити комп'ютерні окуляри. Лінза, що блокує все синє світло, бренд World Vision - оптимально підходить при знаходженні перед монітором не більше чотирьох-п'яти годин на день.
   Рекомендовані лінзи бренду ZEISS, які блокують лише шкідливу частину синього світла – найкращий варіант для тих, хто проводить перед екраном понад п'ять годин. Інформацію про всі лінзи та їх особливості ви можете прочитати у нас на сайті або проконсультуватися з нашим фахівцем по телефону.
  2. Визначити параметри оправи для ваших окулярів для роботи за комп'ютером. При виборі оправи необхідно враховувати її форму та матеріали, з яких вона виготовлена.
  3. Оформити замовлення окулярів на сайті або по телефону. Мешканці Києва можуть прийти до нас в магазин і купити окуляри для комп'ютера безпосередньо у шоу-румі.
 • Чи можна купити окуляри для роботи за комп'ютером з діоптріями?

  Клієнти, які хочуть купити окуляри для комп'ютера з діоптріями, можуть замовити їх у нашому магазині.

  У нас ви можете вибрати комп'ютерні лінзи із необхідними діоптріями будь-якого з представлених у магазині брендів.

  При узгодженні замовлення окулярів для роботи за комп'ютером з діоптріями, необхідно надати рецепт, в якому вказані діоптрії та міжцентрову відстань. Ці два параметри обов'язково необхідні для виготовлення окулярів, що враховують ваші індивідуальні потреби.

  Зазвичай, виготовлення окулярів для комп'ютера з діоптріями займає 5-6 робочих днів з моменту оформлення та узгодження замовлення. Однак при особливо складних рецептах, як правило, пов'язаних з астигматизмом, лінзи необхідно замовляти індивідуально. У такому разі замовлення в середньому виконується близько п'яти тижнів.

  Яка вартість окулярів для роботи за комп'ютером з діоптріями?

  Вартість комп'ютерних окулярів з діоптріями зазвичай така сама, як у варіантів без діоптрій. Але, якщо значення діоптрій велике, ціна за лінзу буде вищою і визначається індивідуально в залежності від рецепту.

 • Окуляри для комп'ютера без діоптрій?

  Одне з найчастіших питань від наших клієнтів стосується діоптрій. Люди, які не мають проблем із зором, турбуються, що в окулярах для роботи за комп'ютером вставлена лінза з діоптріями і вони можуть вплинути на зір.

  Із цього приводу можна не турбуватися, в наших комп'ютерних окулярах використовується лінза без діоптрій інформація про це є на конвертах від лінз, які вставлені в окуляри, ми обов'язково включаємо їх у комплектацію вашого замовлення.

  На конвертах завжди вказується діоптрійність. Як правило, це цифри 0.00, що говорять про те, що у окулярів немає діоптрій і вони абсолютно безпечні для ваших очей.

  Лінза окулярів для комп'ютера без діоптрій

   

   

 • Чому не можна купувати дешеві окуляри для роботи за комп'ютером?

  Незважаючи на те, що недорогі окуляри для роботи з комп'ютером, як і дорогі, можуть мати фільтр Blue Blocker, який відсікає шкідливе синє світло, можуть завдати шкоди вашому зору. На це є кілька причин.

  • Дешеві комп'ютерні окуляри, як правило, виробляються в Китаї і не мають жодних документів, які б підтверджували їх якість.
  • Насамперед, йдеться про якість лінзи, а саме її шарів. Лінза таких окулярів не проходить перевірку і про її структуру нічого не відомо. Такі лінзи офіційно не дозволені до продажу в Україні.
  • При виготовленні лінзи використовують дешеві матеріали, які можуть спотворювати зображення неправильно заломлюючи світло.
  • Також, фільтр таких окулярів для роботи за комп'ютером , який відповідає за блокування високоенергетичного світла, значно жовтить зображення.
 • Антиблікові окуляри для комп'ютера, чи варто купити?

  Антиблікові окуляри для роботи за комп'ютером, це швидше міф або правильніше сказати, неправильне уявлення про дію комп'ютерних лінз.

  Всі якісні захисні окуляри мають покриття антиблік. Його основна функція зменшувати відблиск – відбите світло, яке виникає при попаданні світла, наприклад сонячного, на поверхню монітора. Цей ефект ще називають засвіченням екрана.

  Але це не найголовніша, а скоріше додаткова функція захисту, яка важлива, якщо монітор розташовується неправильно по відношенню до джерела світла. І дуже важливо розуміти, що антиблікові комп'ютерні окуляри тільки зменшують відблиск, а не повністю усувають його! Для того щоб не відбувалося засвічення монітора потрібно зробити так, щоб джерело світла розташовувалося збоку від нього.

 • Окуляри для читання та комп'ютера, що це?

  Окуляри для читання та роботи за комп'ютером можна купити у нашому магазині. Вони відрізняються від звичайних комп'ютерних окулярів лінзою з позитивним показником діоптрій в діапазоні від +0.25 до +4.00.

  Іншими словами, в окулярах, яких можна читати і працювати на комп'ютері, вставлена лінза, в якій є один з варіантів, залежно від виробника, покриття Blue Blocker, яке захищає очі від синього світла та плюсові діоптрії, за рахунок яких збільшують текст, як і всі інші предмети, на які ви дивитеся через окуляри.

  Замовити окуляри для комп'ютера та читання можна лише за наявності рецепту. Інакше є великий ризик погіршити свій зір через неправильні параметри лінзи.

Ефективний захист ваших очей

Тільки оригінальні лінзи для 100% захисту ваших очей від впливу будь-яких моніторів

Вибрати окуляри

Окуляри для комп'ютера підходять для всіх пристроїв
Підходять для всіх дисплеїв

Окуляри для комп'ютера підходять для всіх пристроїв

Підходять для всіх дисплеїв

Як діють окуляри для роботи за комп'ютером

Захисний мікроклімат навколо очей фото
Створюють захисний мікроклімат навколо очей
Запобігають пошкодженню сітківки ока фото
Запобігають пошкодженню сітківки ока
Підвищують працездатність фото
У 2-3 рази підвищується працездатність
Прибирають сухість, різь, почервоніння, перенапругу фото
Забирають сухість, різь, почервоніння. Захищають від перенапруги.

Вибрати окуляри

Справжній Blue Blocker

 • Захищають від шкідливого синього світла будь-яких дисплеїв.
 • Усі лінзи перевіряються на спеціальному тестері
 • Містять понад шість захисних шарів

Чому ми?

Окуляри завжди в наявності фото
Окуляри представлені на сайті завжди в наявності
Безкоштовна доставка фото
Безкоштовна доставка по Україні
Гарантія обміну чи повернення фото
Гарантія обміну чи повернення
Якість оправ фото
Оправи відмінної якості
Шоурум фото
Шоурум у Києві

100%

ЯКІСТЬ

Нам довіряють багато клієнтів, тому що у нас 100% гарантія якості продукту. З нашими високоякісними лінзами ваші очі не будуть втомлюватися при роботі та взаємодії з будь-яким монітором. Вже протягом багатьох років, ми тісно співпрацюємо з найвідомішими брендами Німеччини, Франції, Японії, Південної Кореї та Польщі. Ця продуктивна співпраця йде на користь не тільки нашій репутації, а також клієнтам, які хочуть захистити свої очі від шкідливого синього світла.

Вибрати окуляри

Stop Blue Light маленький логотип фото
Бренд JZO логотип фото
Бренд JZO логотип фото
Бренд Essilor логотип фото
Бренд Essilor логотип фото
Бренд SEIKO логотип фото

Наші клієнти

При покупці окулярів або пари лінз ви отримуєте подарунок
 • Спрей для догляду за лінзами
 • Футляр для ваших окулярів
 • Серветка для чистоти лінз

Вибрати окуляри